Yetenek Sizsiniz Türkiye Birincisi kim oldu 2014

Yetenek Sizsiniz Türkiye Birincisi kim oldu 2014

Merhabalar değerli yetenesizsiniz izleyicileri uzun zamandır ekranlarda bir birinden farklı gösterilerle izleyicileri ekrana kitleyen yarişma programı haddinden fazla sevilmekte ve bir okadarda başvurular yapılıyor, şuan yarı final elemeleri yapılıyor.

2014 Yetenek Sizsiniz Türkiye Birincisi kim oldu

2014 Yetenek Sizsiniz Türkiye Birincisi kim oldu

Bir kaç hafta sonra ise finalı yapılacak finala kalan yarışmacılar kendi aralarında birinci olabilmek için en iyi bir şekilde çalışmalara başlamış durumda bizler sizlere ilerleyen haftalarda  2014 Yetenek Sizsiniz Türkiye Birincisi kim oldu ne kazandı bunu8nla ilgili bilgileri yarışmayı kazanan belirlinir belirlenmez sizlerle paylaşacagız, butun ayrıntılarıyla birlikte.

2014 Yetenek Sizsinizi Seçiyor…
25 Şubat 2014 Yetenek Sizsiniz Kim kazandı 1. Kim Oldu? Star TV`nin sevilen yetenek yarışması Yetenek Sizsiniz Türkiye`nin 5. Sezonu Final performansları artık başladı.. 4 gün sürecek birincilik mücadelesinde bakalım son gülen kim olacak.. Pazar Pazartesi ve Büyük final Salı olacak! Salı akşam Final`in son bölümü yayınlanacak. 25 Şubat 2014 Yetenek Sizsiniz Kim kazandı 1. Kim Oldu? sorusuna cevap bulacak.. Sizce Kim 1. olmalı? Gecenin nefesleri kesen performansı önceki turlarda zeka küpleriyle yaptığı gösterilerle dikkatleri üzerine çeken Emre Erdin’den geldi. Emre Erdin 2. turda zeka küpünü ayaklarıyla, yarı finalde ise 3 küpü suyun altında çözerek finali geçmişdi. Finalde ise Emre Erdin inanılmazı başardı. Jüri tarafından karıştırılan zeka küpünü gözleri kapalı çözmeyi başaran Emre Erdin izleyenlerden ayakda alkış topladı.

2 Finalist Açıklandı

1. Finalist Emre Erdi

2. Finalist Burak ve Kıvanç

20 dakika içinde bir oylamadaha yapılacak ve bu ıkı yarışmacıdan birisi Yeteneksizsiniz Türkiyenin Birincisi olacak.

Tagged with: , , , , ,
Posted in Duyuru

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sohbete Başla

Nick Yaz:
Şifre Varsa: :
Kanal Seç: :

AA, Ne Varmış

Site Ekle Florists Links