Güzel Ask Fm Sayfa Basliklari Basligi

aşkFm

 Merhaba degerli kullanıcılarımız sizlere işinize yarayacak bilgiler SohbetveChat.org olarak paylaşmaya devam ediyoruz Aşkfm ile ilgi sitemiz içerisinde sizlere yardımcı olacak farklı konularda vardır arama bölümünden aratarak ulaşa bilirsiniz. Şimdi sizlere AşkFm sayfa başlıgı hakkındaki yazımızı yayınlıyoruz.

AŞKFM SAYFA BAŞLIĞI 

Aşkfm sayfa başlığı önerisi: Kendinizi en iyi ve en güzel şekilde ifade eden yazıları yazın. Kimseden kesinlikle kopya almayın.Genel olarak kullanıcılar birbirlerine sorular sorup cevaplar bulmaktadırlar. En güzel soruyu kimler sorabilir en güzel cevapları kimler yazabilir gibi yarışmalarında düzenlenmekte oldugunu biliyoruz.

 

Her kullanıcının kendisine ait olan bir sayfa başlığı bulunmaktadır. Bu başlıklara insanlar istedikleri başlığı atabilirler. Tabi en güzel başlık sayfaları da dikkat çekmektedir her zaman onun için acele etmeyin güzel başlıklar hazırlayın. Bunun için de güzel sayfa başlıkları bulma yarışıvar ona göre başlıklar cok önemlidir..Sistemden de bazen sorular yöneltilmektedir kullanıcılara. İsteyen kişi istediğine soru sorma hakkına sahiptir. Twitter de olduğu gibi bu sitede de takip etme yöntemi vardır. Kişiler sevdiği arkadaşları veya ilgi duydukları kişilerin sayfalarını takip edebilirler.

 

İnsanlarımız dikkat çekmek için kendi profil başlıklarını iyi ayarlamak istiyorlar. Halbuki kendilerini güzelce ifade eden veya ne için orada olduklarını anlatan bir yazı yazsalar çok daha iyi olur düşüncesindeyiz.Çünki birden fazla bulunan başlıklar çok fazla ilgi cekmemektedir, başkasından alıntı yapmak yerine başlıklarınızı oturup beş veya on dakika düşünüp kendiniz yazmayı bulmayı denemelisiniz böylesi daha fazla ilgi cekecektir.

Tagged with: , , , , , , , , , , ,
Posted in Duyuru

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sohbete Başla

Nick Yaz:
Şifre Varsa: :
Kanal Seç: :

AA, Ne Varmış

Site Ekle Florists Links