Güzel Amatör Şiirler

Sevgi

Merhaba arkadaşlar degerli sohbetvechat.org kullanıcılarımız bugun güzel amatör şiirleri konu edinerek güzel kısa bir yazı yayınlamak istedim şimdi sizlere amator şiirler üzerindeki düşüncelerimi ve okugum şiirlerle ilgili düşüncelerimi aktaracagım. Uzun zamadır amator şirleri şairleri gordugum yerlerde takip etmeye calısıyorum ve son zamanlardada güzel amatör şiirler yazan arkadaşların paylaştıklarını okudum okudum ve buyuk bir haz alarak çok güzel şiir çalışmaları gördüm ve bunuda zaman zaman sitemde yayınladım sizlerde bu turşiirleri okumak veya göz atmak istersenız sitenin şiirler kategorisinden bu guzel amator şiirlere ulaşıp okuma fırsatı bulabılırsınız.

Gerçekten emeklerine yüreklerine saglık diyebilecegim kaliteli güzel şiirleri bu aralar cok sıklıkla göruyorum zaten bende begenılecek ve begenılen amator şairlerin şiirlerini yayınlıyorumkı sizlerde okudukca bunları enaz benım kadar begeneceginizi düşünüyorum ve sıklıkla yayınlamaya çalışıyorum.

Tagged with: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Posted in Şiirler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sohbete Başla

Nick Yaz:
Şifre Varsa: :
Kanal Seç: :

AA, Ne Varmış

sohbet