Demet Akalın Doğum Yaptı

demet
7 aylık hamile olan ünlü sanatçı Demek Akalın  dün akşam gezmesinde eşiyle birlikte görünbtülendi üzerinde spor kıyafetleri bulunan ünlü sanatcı sanırım dogum egzersizleri yapıyordu. Magazın muhabirlerinden kaçamayan sanatçı onumuzdeki günler içerisinde çocugunu kucagına alacak, görüntülerde belli oldugu gıbı saglık durumu gayet iyi olan sanatçı çocugunu dünyaya getirmeyi iple çekiyor.

Henüz Ünlü sanatçı Demet Akalın Dogumu yapmadı yaptıgında sizlere bu konu hakkındaki bütün bilgileri sizlerle buradan xtekrar paylaşacagız.

Evet Demet akalın hakkında son haberler işte 05. 2014 Çarşamba

Akalın, kızına Hira adını vereceğini aylar öncesinden duyurmuştu.

Hamileliğin son zamanlarında zorlandığını söyleyen ünlü sanatçı, kızı için aralık ayında ‘Baby Shower’ partisi düzenlemişti.

11 KURBAN KESTİRDİ

Öğleden sonra Akalın’ın eşi Okan Kurt hastane kapısında doğum ile ilgili bir açıklama yaptı. Kızlarının 3 kilo 70 gram ağırlığında 47 santimetre boyunda olduğunu belirten Okan Kurt ” Sağlığı çok iyi. Çok heyecanlıyım ne diyeceğimi bilmiyorum” dedi. Kızlarının annesine çok benzediğini söyleyen Kurt, Demet Akalın’ın sağlık durumunun da iyi olduğunu ifade etti.

Doğum gerçekleşince kurban adayacağını daha önceki ifadelerinde söylemiş olan Okan Kurt, bir magazin muhabirinin bu sözlerini hatırlatması üzerine “Hastane yönetimi izin vermedi. Ama 11 tane kurban işyerimde kesiliyor şu anda” dedi.

NAZAR DEĞER GÖSTERMİYORUZ

Bebeğin fotoğrafını şu an için paylaşmayı düşünmediklerini söyleyen Okan Kurt, “Nazara inandığımız için belli bir süre göstermeyi düşünmüyoruz. Daha sonra annesi karar verecek ama ilk 40 gün göstermeyi düşünmüyoruz” diye konuştu.

Açıklamadan sonra basın mensuplarına teşekkür eden Okan Kurt şeker dağıttı.

Demet Akalın doğumdan hemen önce kilolarıyla gündeme gelmişti. Sosyal medyadan paylaştığı tartıyla alay konusu olmuştu.

Zira hamileliğinde 10 kilo birden alan ünlü sanatçı, tartılmak için çıktığı tartıyı paramparça etmişti.

Demet Akalın’a doktorları 6 kilo almasını söylemiş ama ünlü sanatçı ölçüyü kaçırınca doğuma 4 kilo fazlayla girdi.

KOCASI BEBEK İÇİN SON MODEL JEEP ALDI

Demet Akalın ile eşi Okan Kurt doğacak bebekleri için zaman zaman abartıya kaçtılar.

En çok doğumdan bir kaç gün önce Okan Kurt, bebeği rahat etsin diye son model lüks bir weep aldığını duyurmuş ve bunu medya mensuplarına göstermişti.

TWİTTERDAN İLK AÇIKLAMA

Demet Akalın, müjdeli haberini twitterda takipçileriyle ‘Kucuk Hiramizi saglikla kucagimiza aldik dualariniz icin guzel dileklernz icin tesekkrler’ diyerek paylaştı.

Tagged with: , , , , , ,
Posted in Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sohbete Başla

Nick Yaz:
Şifre Varsa: :
Kanal Seç: :

AA, Ne Varmış