2014 Ocak Evde Bakım Parası yatan iller

2014 Ocak Evde Bakım Parası yatan iller

Selamlar arkadaşlar vaktimizi ayırarak sizlere daha önceki yazılarımızdada Evde bakim parası yatan iller hangileriydi hangi iller yattı yatmadı gibi ayrıntıları aldıgımız andan itibaren yayınlıyoruz.2013 yılında düzensiz ödemelerden rahatsız oluyordunuz umarız yenı yıldan sonra bu duzensizlikler ortadan kalkmış olacaktır, diye umid ediyoruz arkadaşlar daha once sizlere vermiş oldugumuz.
Evde bakim aylıklarının yatış tarihinı tekrar paylaşacagız.Yeni yıla giridik sayılır şimdiden bu vesile ilede sizlerin yeni yılını kutlamış olalım umarım yenı yılda maaşlar düzenli sabit bir şekilde yatar.
Şimdi arkadaşlar gelelim 2014 Ocak Evde bakim parası ne zaman yatacak sorularınızın cevabımı bulmaya, ya gerçekten arkadaşlar her ay bizler bu sıkıntıyı cekıyoruz düzensiz ödemelerden şikayetçiyiz bu duruma oldukca fazla kızmaktayız dogal olarak. 2014 Ocak Ayı Evde bakım parası yatan illeri sizlere açıklandıgı an bilgilendirecegiz.Bizim vermiş oldugumuz tarih gecen seneki ayın 20 ile 26 olmuştu bu seneki tarih ise aldugumız dyumlara göre 14’ü ile 20’si arasında artık bi duzenlemeye girer ve herkez 2014 ocak evde bakım maaşı ne zaman yatacak sorularını sormak ve araştırma zorunda kalmaz duzenli bir tarıhte alır.

Bakım Maaşı Yatan İller -2014 Ocak Güncel Liste-

1-Samsun
2-Bayburt
3-Tekirdağ
4-Konya
5-Bilecik
6-Aksaray
7-Giresun
8-Sivas
9- Aydın
10-Afyonkarahisar
11-Zonguldak
12-Tokat
13-Erzurum
14-Muğla
15-Kırıkkale
16-Ankara
17-Bursa
18-Eskişehir
19-Trabzon
20-Denizli
21-Osmaniye
22-Karaman
23-Kütahya

Tagged with: , , , , , , , , ,
Posted in Duyuru

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sohbete Başla

Nick Yaz:
Şifre Varsa: :
Kanal Seç: :

AA, Ne Varmış

Site Ekle Florists Links